فرصت ویژه میگ میگ به شما عزیزان برای همکاری در فروش و کسب درآمد

اگر فکر می کنید میتوانید در یافتن مشتری های جدید و فروش محصولات با میگ میگ همکاری کنید این یک فرصت فوق العاده خوب برای شماست. برای مثال اگر در صفحات مجازی فعال هستید و فالور های زیادی دارید یا سایت و وبلاگ نسبتا پربازدیدی دارید یا حتی بین دوستان و فامیل توانایی اثر گذاری و تبلیغ موثر دارید، تنها با چند کلیک می توانید به در آمد خوبی برسید

برای مثال: قیمت تیشرت مشکی زنجیر دار میگ میگ 96 هزار تومان است که شامل 10 درصد پورسانت برای همکاران میگ میگ می باشد. یعنی اگر شما به عنوان همکار میگ میگ بتوانید 10 عدد از این تیشرت ها را به فروش برسانید، مبلغ 96 هزار تومان از طرف میگ میگ به حساب شما واریز خواهد شد. حالا فرض کنیم قدرت تبلیغ و تاثیر گذاری بیشتری داشته باشید و بتوانید تعداد بیشتری از محصولات را به فروش برسانید. اگر مبلغ کل محصولاتی که با واسطه شما فروش رفته 100 ملیون تومان باشد، میگ میگ مبلغ 10 میلیون تومان به حصاب شما واریز خواهد کرد. میزان در آمد همکاری با میگ میگ هیچ سقفی ندارد و شما میتوانید با فروش بیشتر ، در آمد خود را بیشتر کنید.

با عضویت در سیستم همکاری در فروش میگ میگ برای خود درآمد کسب کنید

بدون نیاز به صرف هزینه های زیاد راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، در آمد آنلاین خود را کسب کنید

همکاری با میگ میگ

آموزش کار با سیستم همکاری در فروش میگ میگ:

در صورتی که برای اولین بار وارد صفحه همکاری در فروش میگ میگ می شوید در اولین ورود شما، اطلاعات هویتی و شماره کارت بانکی شما از شما خواسته میشود که بعد از ثبت آن ها وارد داشبورد خود میشوید. در داشبورد همکاری خود آمار فروش و میزان درآمد کسب شده خود را مشاهده می کنید برای شروع کسب درآمد از منوی سمت رات صفحه، گزینه فهریت محصولات را انتخاب کنید در فهرست محصولات ، لیستی از محصولات میگ میگ را میبینید که با فروش آن ها میتوانید برا خودتان در آمد کسب کنید. برای دریافت لینک فروش مخصوص به خودتان کافیست رو گزینه آخر مربوط به هر محصول یعنی جزئیات کلیک کرده و لینک صفحه محصول که برای شما نشان داده میشود را کپی کرده و با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و بای آن ها بفرستید. هر کسی که با این لینک وارد سایت میگ میگ شده و محصولات را خریداری کند، مبلغ پورسانت به حساب کاربری شما اضافه می شود و بعد از رسیدن مبلغ درآمد شما به حداقل 100 هزار تومان می توانید در خواست واریز مبلغ به حسابتان را ثبت نمایید. در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست، مبلغ درخواستی به حساب شما واریز خواهد شد.

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم